Zgłoś rozdział

Szablon:

Adres bloga:
Tytuł bloga:
Krótki opis rozdziału: 
Kategoria:
Hasło:

W przypadku zgłoszenia kilku rozdziałów przed opublikowaniem nowych rozdziałów publikowany będzie "najświeższy".

18 komentarzy:

 1. adres : in-our-kingdom.blogspot.com
  tytuł: KRÓLESTWO
  opis: Stał na szczycie schodów, przed wejściem do zamku. Leniwie opierał się o dębowe wrota, uśmiechając się do czarnowłosego. Lekkie podmuchy wiatru rozwiewały długie włosy zjawy, co przeczyło wszystkiemu co Sasuke wiedział o tego typu tworach. A to najprawdziwszy człowiek?
  Niepewnie podszedł bliżej, chcąc przyjrzeć się chłopcu dokładniej. Wyglądał tak jak go zapamiętał, jakby nie postarzał się nawet o dzień.
  kategoria: fanfiction, naruto
  hasło: naga

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga: http://gabikasia-hp-fanfiction.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Imaginy i pairingi o postaciach z Harry'ego Pottera
  Krótki opis rozdziału: Ktoś obcy patrząc na nas z boku mógłby powiedzieć, że to tylko przyjaciele droczą się ze sobą, ale dla nas nie była to jakąś zwykła, żartobliwa sprzeczka. To coś większego, ważniejszego i o wiele bardziej negatywnego. Dobrze wiedzieliśmy, że przez wakacje wyszliśmy z wprawy, a przecież była to walka o honor. Nie mogłam przegrać.
  Kategoria: fanfiction > Harry Potter; zbiory opowiadań
  Hasło: naga

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres bloga: http://smocza-opowiesc.blogspot.com/p
  Tytuł bloga: Smocza opowieść
  Krótki opis rozdziału: 
  Na jej jasnej bluzce, gdzieś pod drobną piersią, pojawił się szkarłat, który z każdą chwilą rozlewał się coraz bardziej. Hermiona wydała z siebie cichy dźwięk przypominający „Ała” — jakby skaleczyła się w palec, a nie dostała nożem w plecy. [...] W tym właśnie momencie w Draconie coś pękło.
  Kiedy rzucał się do drzwi, nie był już tym samym Malfoyem, który przez sześć lat nieustannie uprzykrzał życie szlamie Granger.
  Nie zważając na obietnicę złożoną Arturowi Weasleyowi, przy akompaniamencie krzyków Ginny i Harry’ego, przebiegł przez próg domu. [...] Plama na bluzce Granger powiększała się z każdą chwilą
  Kategoria: Fanfiction Harry Potter Czasy wojenne, Czasy Harry'ego
  Hasło: naga

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga: www.las-smoka.blogspot.com
  Tytuł bloga: Las Smoka
  Opis:

  – Jak spędzasz czas ze swoimi kolegami?
  – Trenujemy, rozmawiamy, bawimy się…
  – Gdzie się bawicie? – przerwał jej.
  – W Lesie Zielonych Dzwonków na przykład…
  – Jak to robicie?
  – Pływamy albo wspinamy się na drzewa, i…
  – Nago?
  – Słucham?
  – Czy pływasz nago? – powtórzył.
  Kimiko zaś autentycznie oburzyła się jego pytaniem. Położyła ręce na biodrach i ryknęła:
  – Oczywiście, że nie, mnie nie wolno…
  – A ze mną też popływasz?
  – Słucham?
  – Będziesz się ze mną bawić? Tu, w Lesie Smoka?

  Kategoria: Fanfiction, Xiaolin
  Hasło: naga

  OdpowiedzUsuń
 5. www.las-smoka.blogspot.com
  Las Smoka

  – Co pan zrobił z moim ciałem?
  Osobliwy cień przemknął po postaci Chase’a, jakby ostatkiem sił hamował się przed komentarzem. Kimiko uważała, że zna jego zagrywki na tyle nieźle, żeby zgadnąć, iż najprędzej powiedziała coś dwuznacznego, co najwidoczniej go rozbawiło.
  – Tylko to chcę wiedzieć, a potem się rozstaniemy – zakomunikowała sucho.
  Przekrzywił głowę i zmrużył ślepia.
  – Tu nie chodzi o to, co z nim zrobiłem, lecz co jeszcze mogę z nim zrobić… – wyszeptał przenikliwie, aż krew ścięła się w żyłach dziewczyny.
  – Słucham?!

  Fanfiction, Xiaolin
  Kochają

  OdpowiedzUsuń
 6. http://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Are you Mine?
  — Obiecałeś mi, że nie pójdziesz tam dopóki nie skończymy roboty.
  — Oj, mała. Nie bądź taka restrykcyjna — burknął przekręcając się na bok. Podparł głowę na zgiętej ręce i wlepił w nią jasne spojrzenie. — I tak nie zrobiliśmy żadnych postępów, więc czemu miałbym trochę nie zarobić.
  — Hunter, do cholery! — krzyknęła, pochylając się na nim i łapiąc w dłonie materiał szarej koszulki. — Obiecałeś!
  Naruto, Romans, Szkolne
  kochają

  OdpowiedzUsuń
 7. Adres bloga: smocza-opowiesc.blogspot.com
  Tytuł bloga: Smocza opowieść
  Krótki opis rozdziału: — Dementorzy? — szepnęła, jakby się bała, że te przerażające istoty czają się gdzieś w kątach pokoju, gotowe do ataku.
  Chłopak pokiwał głową.
  — Tonks mówi, że muszą być niedaleko — powiedział. — Ale Nora znowu jest chroniona mocnymi zaklęciami… no i Aurorzy bez przerwy się tu kręcą — dodał po namyśle, spoglądając przez trochę zakurzone okno. [...] — Zastanawiałeś się nad Malfoyem? — spytała z duszą na ramieniu. [...] — Bo ja tak — rzekła pośpiesznie, odkładając filiżankę na tacę. — Ta sprawa z nim nie daje mi spokoju, przecież mnie uratował, prawda? A za kilka dni jest ślub Billa i Fleur, i nikt, ale to absolutnie nikt spoza Zakonu Feniksa nie może się dowiedzieć, że Malfoy tutaj jest.
  Kategoria: Fanfiction Harry Potter, Czasy Harry'ego, Czasy wojenne, Dramione
  Hasło: kochają

  OdpowiedzUsuń
 8. Adres bloga: las-smoka.blogspot.com
  Tytuł bloga: Las Smoka

  Cisza ginie w krzyku maszyn.
  Dźwięk ginie w Lesie Smoka.
  Chase Young, z nogami przewieszonymi przez gałąź wutong, oddychał miarowo, ciesząc zmysły darem bogactwa doznań górskiej dziczy. Słudzy obserwujący go ukradkiem z dołu przysięgliby, że śni. Ich pan nawykł do zasypiania w rozmaitych warunkach. Ot, przymykał powieki, pozwalając jaźni zaszyć się w tak niedostępnym, jak i dziwnym pałacu wspomnień, refleksji, planów.
  – Ciekawe, co Jego Wysokość w końcu zamierza z nią robić? – mruknął Jebak. Mieniło mu się w oczach od gmatwaniny srebra, porcelany i kryształów. – Pieprzyć, torturować czy zjeść?
  – Wszystko to – odparł obojętnie wyznaczony mu pomocnik, węsząc okazji do niezauważalnego podebrania kilku owoców. – Mnie tylko zastanawia kolejność.
  Ręka zawisła mu bezwładnie w pół drogi do półmiska.
  – Nie tykaj, kiciusiu – Z wysoka rozległo się łajanie.
  Usta Jebaka poruszyły się bezdźwięcznie, formułując do wystraszonego kolegi:
  „Wpadłeeeeś”.

  Kategoria: Fanfiction, Xiaolin
  Hasło: kochają

  OdpowiedzUsuń
 9. Adres bloga: https://idealna-pauly.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Idealna, nowa ja.

  - A mówiłem, że szybko wrócisz do tego łóżka? Jesteś uzależniona Panno Haruno. Uwielbiasz się ze mną pieprzyć, udając niewinnego aniołka. – zaśmiał się, dłonią głaszcząc moje odkryte ramiona. Przymknęłam powieki, starając się zignorować jego jak zwykle durną zaczepkę. Podejście Uchihy i kąśliwy język nie raz jeszcze da mi się we znaki.. Może właśnie jego gburowaty charakter i głęboko skrywana nutka romantyzmu tak mocno sprawia, że lgnę do niego natrętnie. Na tę chwilę najchętniej zakleiłabym mu jadaczkę, by nie mógł tak perfidnie psuć tej cudownej chwili.

  Kategoria: Fanfiction, SasuSaku
  Hasło: kochają

  OdpowiedzUsuń
 10. http://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Are you Mine?
  — Przestań sobie żartować. — Parker zaśmiała się nerwowo, wplatając dłonie we włosy. — Przecież obiecał dać nam spokój. Adam taki nie jest.
  — Nadal tego nie rozumiesz, Liz?! — Ryder, uderzyła zaciśniętymi pięściami w drewniany blat z taką siłą, że zostało na nim małe, ale widoczne wgniecenie. — Sanders chce się nas pozbyć zanim wykonamy robotę. Ja i Hunter wiemy o nim za dużo. Najwidoczniej Daniels stwierdził, że wy też jesteście zagrożeniem.
  — Obiecał. — Elizabeth wpatrywała się w nią szeroko otwartymi oczami, nadal nie dopuszczając do siebie myśli, że Adam po prostu ich oszukał. — Obiecał wypuścić nas wszystkich. Shanks mu kazał. Obiecał.
  Romans, Kryminał
  kochają

  OdpowiedzUsuń
 11. adres: http://anotherstoryaboutvampiers.blogspot.com
  tytuł: I'm gonna stand by you
  opis:
  Szłam prosto przed siebie, ale po chwili na mojej drodze ponownie stanął Marcel.
  - Serio? - przechyliłam głowę na bok i patrzyłam z niedowierzaniem na wampira.
  - Co słychać u Klausa? Dawno go nie widziałem. W dalszym ciągu pragnie zająć moje miejsce?
  - Może zapytasz o to jego samego? - odparłam zastanawiając się kim jest Klaus.
  - Właśnie Marcel. Dlaczego sam mnie nie zapytasz?
  hasło: kochają

  OdpowiedzUsuń
 12. https://last-warning-and-courtesy-call.blogspot.com/
  War of Change
  Przeszła do końca korytarza z odrapanymi z farby ścianami w brzydkim, żółtym odcieniu i zaczęła dobijać się do masywnych, zupełnie nie pasujących do otoczenia drzwi. Miała zamiar już zrezygnować, gdy usłyszała ruch po drugiej stronie, a zamki po chwili zaczęły odskakiwać. Yorumi uchyliła drzwi, czujnie przypatrując się przybyszowi, jednak, gdy tylko zobaczyła blondynkę, prychnęła gniewnie i rozwarła je na oścież.
  — Ładnie to tak wparowywać do ludzi w środku nocy? — Rzuciła przyjaciółce pełne wyrzutu spojrzenie. Yumiko zmierzyła ją wzrokiem i prychnęła zauważając strój szatynki.
  — Nocy? Jest piętnasta. I to nie moja wina, że nie spałaś wtedy, kiedy powinnaś. — Posłała jej wymowne spojrzenie, widząc że Nateko ma na sobie ulubiony t-shirt Inuzuki z nadrukiem Gunsów. — Czy ty w ogóle wiesz, do czego służy noc i własne mieszkanie? Jednego dnia bez siebie nie potraficie wytrzymać?

  Fanfiction
  kochają

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres bloga: http://zamkniete-tresci.blogspot.com
  Tytuł bloga: Zamknięte Treści
  Krótki opis rozdziału:
  – Dobrze, że to rozumiesz – syknął Hiroshi i przyciągnął go do siebie jeszcze bardziej, by następnie kopnąć go w brzuch – to za twoją orientację. Nie mogę w to uwierzyć, że taki peda...
  – Jestem bezużyteczny – przerwał mu Shiro, po czym rozpłakał się jak małe dziecko klęcząc na ziemi. – Przepraszam... Jestem bezużyteczny...
  – Ej? – Zapytał zdziwiony osiemnastolatek kładąc rękę na jego ramieniu, jednak to jak młodszy zareagował na jego dotyk sprawiło, że Mitsuko nie wiedział jak powinien się zachować. – Co ci jest?
  – Jestem bezużyteczny – powiedział po raz kolejny trzęsąc się ze strachu. – Nikomu nie jestem potrzebny... Jestem bezużyteczny...
  – Opanuj się...
  Kategoria: Autorskie, Zbiór opowiadań, yaoi
  Hasło: kochają

  OdpowiedzUsuń
 14. https://shiny-lights.blogspot.com
  I'll leave my kiss with you
  Chapter fourteen.
  Przesunęła dłońmi bardzo powoli po jego ramionach, wodząc za nimi wzrokiem. Splotła razem ich palce i przez chwilę zatrzymała na nich swoje spojrzenie. Jej myśli zaczęły podążać w kierunku, który sprawiał, że miała coraz większe kłopoty z oddychaniem. Skóra ją paliła, było jej duszno i czuła jak małe kropelki potu pojawiają się na ciele.
  fanfiction, naruto, sasusaku
  hasło: jak

  OdpowiedzUsuń
 15. https://zamkniete-tresci.blogspot.com/
  Zamknięte Treści
  Dylemat - rozdział 1
  Super, zrobiła z siebie idiotkę przed ukochanym chłopakiem.
  – Naruto, może ty powinieneś coś, ten teges, z Hinatą, przynajmniej ode mnie byś się odczepił – zaśmiała się na cały głos Sakura, widząc minę przyjaciółki. Doskonale wiedziała, że już od małego Uzumaki jej się podobał, zresztą nie było to trudne do zauważenia, jedynie on był ślepy i tego nie widział.
  – Sakura-san... – Wyszeptała spanikowana Hyuga, nigdy wcześniej się tak nie rumieniąc.
  – Hinata jest tylko przyjaciółką, to ciebie, Sakura, chcę – powiedział, robiąc niezadowoloną minę.
  Czajnik, który wcześniej postawił na kuchence gazowej, zaczął piszczeć. Naruto ostrożnie zalał kakao wodą, a następnie pomieszał napój, dmuchając w niego, aby lekko go ochłodzić. Martwił się o swoją koleżankę, mimo iż nic do niej nie czuł. Taki już był i każdy o tym wiedział. Podał dziewczynie kubek i usiadł obok niej. Położył swoją dłoń na jej czole, przez co ta drgnęła lekko.
  – Zimno ci? Jesteś cała czerwona na twarzy, a drżysz... Może pojedź do lekarza, co? – Zapytał spokojnie, nie wiedząc z iloma emocjami zmierza się Hinata w swoim duchu. – Sakura-chan, a ty co o tym myślisz? Chcesz iść na medycynę, prawda? Powiedz co myślisz...
  – Myślę, że jesteś idiotą – zaśmiała się, po czym wstała. – Lepiej, żebyśmy z Hinatą stąd już wyszły, bo zaraz mi tu zejdzie.
  fanfiction, naruto, naruhina, zbiór opowiadań
  hasło: jak

  OdpowiedzUsuń
 16. https://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Are you Mine?

  — Coś nie tak? — powiedziałam ostrzej, niż zamierzałam
  — Absolutnie nic — wymamrotał cicho, po czym pociągnął większego łyka, nadal nie spuszczając ze mnie oczu.
  Zmrużyłam swoje, prychnęłam pod nosem i ruszyłam w stronę schodów, ale wtedy Hiro z hukiem odstawił na blat szklankę. Odwróciłam się za siebie, napotykając zimne, piwne oczy.
  — Znowu szlajasz się po mieście z facetami. — Ponury głos rozbrzmiał w pomieszczeniu, a mnie nagle odechciało się dosłownie wszystkiego. — I to jeszcze z Uchihą.
  — O ile dobrze pamiętam, nie jestem twoim pierdolonym problemem — warknęłam, zaciskając palce na butelce. — To, co się ze mną dzieje, nie powinno cię obchodzić.

  Fanfiction
  jak

  OdpowiedzUsuń
 17. www.las-smoka.blogspot.com
  Las Smoka

  – Kimiko?
  Popatrzyła na niego.
  – Tak?
  – Ostrząc go, mów do mnie. Pragnę cię słyszeć. – Oparł się o konar drzewa, przymknął oczy i uśmiechnął się. – Chcę, żebyś opowiedziała mi jakąś cudzoziemską bajkę.

  Fanfiction, Xiaolin
  jak

  OdpowiedzUsuń
 18. Adres: http://anotherstoryaboutvampiers.blogspot.com
  Tytuł bloga:
  I'm gonna stand by you
  Opis:
  - Dziękuję. - wymamrotałam odkładając telefon na szafkę nocną. Wstałam z łóżka palcami przeczesując włosy, nie mogłam znieść tej bliskości. Tak bardzo chciałam się do niego przytulić, albo chociaż potrzymać za rękę, aż paliło mnie w środku - Wiem, że coś było między nami. - wypaliłam znienacka. Co ty robisz głupia?
  - Byliśmy przyjaciółmi. - odparł.
  - Nie jestem głupia, widzę jak na mnie patrzysz.
  Hasło:
  najświeższe

  OdpowiedzUsuń