Zgłoś bloga

Szablon:

Adres bloga:
Tytuł bloga:
Krótki opis:
Kategoria:
Miejsce buttonu/linku:
Status opowiadania: (trwające/zakończone/zawieszone)
Hasło: 

O kolejności dodawania blogów decyduje kolejność zgłoszeń ;)

33 komentarze:

 1. Adres bloga: http://damian-szaleje.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Świat wg Greckiego Boga
  Krótki opis: Opowieść o Damianie, jego przyjaciółce Nadii oraz różnych, zwykle dość codziennych sytuacjach w jakich mogę znaleźć się nastolatkowie. Przedstawiona w zabawny sposób.
  Miejsce buttonu/linku: Reklama ;)
  Status opowiadania: zawieszone
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga: http://smocza-opowiesc.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Smocza opowieść
  Krótki opis:
  „Nie jesteś zabójcą.”
  Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
  Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
  PS Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka!
  Kategoria: Fanfiction Harry Potter, czasy Świętej Trójcy, czasy szkolne, czasy wojenne, Dramione
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka "Linki"
  Status opowiadania: Aktualne
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres bloga: http://sakuraharunoqueen.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Heiress of the will od Fire
  Opis: Mija już pięć lat od zakończenia Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi. Sojusz Zjednoczonych Sił został utrzymany do celów dyplomatycznych, a owocem tegoż paktu jest niemal niezniszczalna nić porozumienia zawarta między wioskami. Krąg nienawiści zamknięto, a świat otoczono beztroską aurą pokoju. Do czasu.
  Złośliwy los stawia shinobi przed kolejnym zagrożeniem, w efekcie czego drogi Drużyny Siódmej znów schodzą na wspólny tor. On – jedyny żyjący członek klanu Uchiha, który dumę stawia na pierwszym miejscu. Ona – swoim uporem i zawziętością przewyższająca każdego człowieka, nieugięcie stara się wypełnić ostatnią wolę świętej pamięci mentorki. Czy więź między Uchihą i Haruno zacieśni się w obliczu nadchodzącego niebezpieczeństwa? Czy bohaterowie będą w stanie stawić czoła demonom przeszłości?
  Czy uczniom Kakashiego uda się uratować świat przed niszczycielską siłą Kiseki no Sedai?
  Kategoria: Naruto OC, SasuSaku, dramat, romans, komedia
  Miejsce linku: Zakładka "Linki"
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga: http://gabikasia-hp-fanfiction.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Imaginy i pairingi o postaciach z Harry'ego Pottera
  Krótki opis bloga: Blog dwóch licealistek, które połączyły swoje zainteresowania, siły i pomysły, by stworzyć swój mały magiczny zakątek w internecie, w którym odkryjesz Hogwart w nieco innym wydaniu. Jest to miejsce, gdzie znajdziesz dłuższe i krótsze opowiadania; nowe pokolenie, czasy Golden Trio czy też Hunctwotów; pairingi spotykane częściej lub rzadziej (wolimy te drugie!); postaci kanoniczne: ważniejsze w serii lub występujące epizodycznie, ale też postaci w całości przez nas wykreowane!
  Kategoria: Fanfiction > Harry Potter > Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: Buttony
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: daje paszteta

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres bloga: http://in-our-kingdom.blogspot.com
  Tytuł bloga: KRÓLESTWO
  Krótki opis bloga: Witaj w Królestwie Przybyszu! Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, jednak jeśli chcesz zostać na dłużej, muszę Ci o czymś opowiedzieć. Intrygi i kłamstwa w tym miejscu to chleb powszedni. Twoje życie będzie spokojne dopóki będziesz akceptował to co dzieje się na Zamku. A co jeśli Ci się to nie spodoba? Co jeśli sprzeciwisz się ogólni przyjętym zasadą? Wtedy dopadnie Cię gniew Madary - przyszłego Króla. A wiesz mi, że wolisz nie spotykać się z nim sam na sam..
  Kategoria: Fanfiction > Naruto > Rzeczywistość
  Miejsce buttonu/linku: zakładka katalogi
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 6. Adres bloga: las-smoka.blogspot.com
  Tytuł bloga: Las Smoka
  Krótki opis:

  Ogień, kamień, stal i beton – oto, co tworzyło biocenozę Państwa Środka. Zawodzeniem lasu nikt się nie przejmował, głowy mieszkańców zajmowały jak zawsze ważniejsze problemy. Na przykład przegrane bitwy z wojskami białych diabłów zza morza, susze dewastujące zboża, epidemie dziesiątkujące ludność, bunty wprowadzające chaos. Co najstraszniejsze: cesarz dynastii mandżurskiej – Syn Niebios – abdykował, ziemię zaś spowił opar wieku zdominowanego wojnami światowymi.
  Najstarsze na ziemi cesarstwo upadło, dokładnie tak jak niegdyś las.

  Kategoria: Fanfiction, Xiaolin
  Link w Zestaw przetrwania
  Status opowiadani: trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 7. Adres bloga: http://ai-kakasaku-ff-pl.blogspot.com/
  Tytuł bloga: W blasku księżyca
  Krótki opis: Kakashi wraca z trzyletniej misji, którą wykonywał wraz z Jirayą. Liczy na to, że w końcu będzie mógł odpocząć. Jak wydarzenie z przed kilkunastu lat wpłynie na mieszkańców Konohy? Czy Hatake nie zawiedzie się na myśl o odpoczynku? Czy jego uczucia zaznają w końcu spokoju? Czy nie załamie się po utracie najbliższych?
  Kategoria: Fanfiction (Naruto)
  Miejsce buttonu/linku: Obecnie po lewej stronie przy gadżetach, ale wkrótce w osobnej zakładce "spisy".
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 8. Adres bloga: apocalypted.blogspot.com
  Tytuł bloga: Apocalypted
  Kategoria: thriller
  Status: trwające
  Krótki opis: Rok 2022, NSHS - Norweska, tajna organizacja rządowa postanawia wyeliminować następce Putina. Wyciek informacji doprowadza do opłakanych skutków. Ośmioro z pozoru przypadkowych pracowników jednostki wojskowej w Troms zostaje zamkniętych w zautomatyzowanych, zbrojonych podziemiach. Czy podołają sytuacji? Czy mimo różnych charakterów i priorytetów będą w stanie poradzić sobie z przytłaczającą rzeczywistością?
  Hasło: szara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog otrzymał dodatkową kategorię, futurystyczny, ze względu na czas akcji ;)

   Usuń
 9. Adres bloga: http://avagord.blogspot.com
  Tytuł bloga: Zaginieni wędrowcy
  Krótki opis bloga:
  High fantasy z elementami przygodowymi, urban fantasy, heroic fantasy i paroma drobiazgami w klimacie steampunkowym i sci-fi.
  Dawno temu zdarzyło się coś, co sprawiło, że wieczna wojna nawiedziła ten świat. Krew zalała jezioro kryształów. Ciepły, kojący blask zmienił się w czerń, która wydawała się wciągać całe życie, całą radość gdzieś głęboko. Ludzie tu żyjący muszą pilnować swoich pleców. Bezpieczeństwo zawsze jest tu tylko pozorne.
  Kategoria: (tu napisz, w jakiej kategorii powinien znaleźć się Twój blog według Ciebie. Blog dopiero startuje, więc kategorie jeszcze nie zaistniały; możesz zgłosić do 5 kategorii): fantastyka; high fantasy;
  Miejsce buttonu/linku: zakładka linki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 10. Adres bloga: http://last-warning-and-courtesy-call.blogspot.com/
  Tytuł bloga: War of Change
  Krótki opis: Tokio. Skorumpowane władze, sądy i policja opanowane przez mafię, wojny gangów, zaginięcia, morderstwa, wyroki, narkotyki, handel bronią, przemyt.
  I gdzieś po środku tego chaosu ludzie, którzy nie chcą poddać się systemowi, pragną zemsty. Kiedy inni zdążyli spuścić gardę, oni nadal walczą o wolność i bezpieczeństwo w tym popieprzonym świecie.

  To opowieść o grupie przyjaciół, która poza szarą codziennością, próbuje zawalczyć o sprawiedliwość, prowadzi podwójne życie i odczuwa tego skutki w pełni. Dramaty i komedie, normalność i nadzwyczajność, rozpacz i euforia. To wszystko gryzie się i przeplata tutaj na zmianę, tworząc w kontraście obraz świata, w którym króluje silniejszy, a zdrady i śmierć są na porządku dziennym.

  Do czego doprowadzi ich nieugiętość i wierność własnym ideałom? Jak długo przetrwają w tym niebezpiecznym świecie, nie rezygnując z wartości, które rządzą ich życiem? Jakie przeszkody napotkają podczas tej walki? Czy dane im będzie zasmakować normalności choć przez krótką chwilę? Czy są w stanie wygrać tę rozgrywkę?
  PS. Przepraszamy jeśli za długi. W razie potrzeby skrócimy go ^^
  Kategoria: Fanfiction
  Miejsce buttonu/linku: Pasek po prawej na dole w Odwiedzane :)
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać w kategorii Naruto, Rzeczywistość, Naruto OC
   Mam nadzieję że to nie kłopot za który przepraszam ^^

   Usuń
  2. Nie ma problemu, dopiszę ;) już się za to biorę, miałam troszkę na głowie w tym tygodniu, stąd opóźnienie, przepraszam :(

   Usuń
  3. Nic się nie stało :) Dziekuję za dodanie do spisu ^^

   Usuń
 11. Adres bloga:
  http://puzzles-of-the-past.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Puzzles of the past
  Krótki opis:
  Yuuki i Zero są pozbawieni wspomnień. Cross śni koszmary, podczas których odkrywa fragmenty układanki prawdy o tym, kim byli w przeszłości, zanim obudzili się w nieznanym miejscu, bez przeszłości.
  #romans, #tajemnice, #śledztwo

  Blog to nie ff trzymające się historii: to moja własna fantazja z zapożyczonymi bohaterami, których pokochałam oglądając VK.
  Kategoria: FF, Vampire Knight, romans, kryminał
  Miejsce buttonu/linku: Polecane
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 12. Adres bloga: anotherstoryaboutvampiers.blogspot.com
  Tytuł bloga: I'm gonna stand by you
  Krótki opis: Patrzył na mnie tym wyjątkowym spojrzeniem zarezerwowanym tylko dla mnie; czułam jego ciężki oddech na sobie.
  - Nie mogę się na to zgodzić. – powiedział, poczułam jego usta na swoich, poddałam się pocałunkowi. Pragnęłam być blisko niego. – Wiem co do mnie czujesz. Uwierz, czuję to samo.- Oderwał usta i spojrzał głęboko w moje oczy. Wiedziałam co zamierza zrobić i nie chciałam do tego dopuścić, próbowałam wyswobodzić się z jego uścisku, ale był ode mnie silniejszy. Złapał moja twarz i skierował ku sobie. – Zapomnij o nas. Zapomnij mnie.
  Kategoria: Romans, FunFiction, Rzeczywistość
  Miejsce buttonu/linku: Buttony
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zerknęłam na bloga i niestety musiałam zmienić kategorie :( Romans, Fanfiction, TVD/TO - Rzeczywistość odnosi się do podkategorii "Naruto", a zauważyłam znane mi postaci - Damon, Klaus. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia - napisz, uwzględnię je ;)

   Usuń
  2. Bez zastrzeżeń :)

   Usuń
 13. Adres bloga: http://zamkniete-tresci.blogspot.com
  Tytuł bloga: Zamknięte Treści
  Krótki opis bloga: Zamknięte treści, to zbiór opowiadań różnego typu zaczynając od lekkich oraz przyjemnych fluffów, przechodząc przez drastyczne oraz pełnych smutków angsty, kończąc na przerażających horrorach oraz ciekawych smutach. Opowiadania są w głównej mierze poświęcane koreańskim idolom, ale również postaciom z Anime i Mang. W szczególności występują sceny homoseksualne, ale pojawiają się również heteroseksualne, dlatego każdy mógłby tutaj znaleźć coś dla siebie.
  Kategoria: Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: strona "Linkownia"
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 14. Adres bloga: http://teren-radioaktywny.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Teren radioaktywny
  Krótki opis:
  Zbiór jednopartówke lub dłuższych opowiadań, które nie mają szans na osobną witrynę. Znajdziesz tutaj fanfiction z różnych serii anime czy mang, ale również moje autorskie opowiadania.
  Kategoria: Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: Zajrzyj również
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 15. Adres bloga: http://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Are you Mine?
  Krótki opis bloga:
  -Zapamiętam to. – Kobieta uśmiechnęła się i westchnęła głośno, po czym zaczęła opowieść. – Otóż, w liceum była sobie pewna zła dziewczyna, która nienawidziła pewnego złego chłopaka. Oboje słuchali ciężkiej muzyki, nosili glany i co weekend znikali w klubie niedaleko stąd. Dwójka buntowników, którzy stanęli naprzeciw całej reszcie. Ich losy, ku niezadowoleniu tej dwójki, splatały się ze sobą raz po raz, zmuszając ich do przebywania w swoim towarzystwie. Nieustannie się kłócili, a inni uczniowie, gdy tylko zobaczyli ich razem, uciekali w popłochu, żeby tylko się im przypadkiem nie oberwało. Przyjaciele mówili im nieustannie, że „Kto się czubi, ten się lubi.”, ale oni nie dali się temu powiedzeniu i dalej toczyli ze sobą wojny. Cała ta historia zaczęła się całkiem niepozornie i żadne z nich nie wiedziało, że skończy się to w ten sposób...
  Kategoria: Fanfiction -> Naruto, Romans, Szkolne
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka Polecam
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za szybkie dodanie bloga ^^

   Usuń
  2. Nie ma za co, staram się działać sprawnie ;) Dla mnie to w sumie chwila :D

   Usuń
 16. Adres bloga: http://kociol-pelen-amortencji.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Hogwart za czasów Huncwotów
  Krótki opis bloga: Huncowci, Lily, Katherina, Dorcas i Jane, to nie jedyne postacie, których perypetie można śledzić w moim opowiadaniu. Ich wejście w dorosłość przypadło na ciężkie czasy bowiem widmo wojny wisi w powietrzu. Póki co, są bezpieczni w Hogwarcie, ale co będzie później?
  Kategoria: Fanfiction->Harry Potter ->(tu proponuję podkategorię) Huncwoci
  Miejsce buttonu/linku: Podstrona "Linki"
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 17. Adres bloga: http://thatsmyjam-hyeri.blogspot.com/
  Tytuł bloga: That's My Jam
  Krótki opis: Recenzje dram, rankingi kpopowych zespołów, ale to nie wszystko! Jeżeli nie jesteś związany z kulturą azjatycką w żaden sposób, możesz przeczytać opowiadania, obejrzeć zwiastuny, które przygotowałam oraz zamówić jakiś dla siebie!
  Kategoria: Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: 'Linki'
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 18. Adres bloga:http://shiny-lights.blogspot.com
  Tytuł bloga: I'll leave my kiss with you
  Krótki opis:
  Sasuke z jakiegoś powodu jest bardzo zainteresowany Sakurą. Ona nim również, mimo że nie do końca rozumie co się wokół niej dzieje.
  Pełni wątpliwości podejmują ryzyko.
  Kategoria: Fanfiction, Naruto, SasuSaku, NaruHina
  Miejsce buttonu/linku:Zakładka O blogu
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 19. Adres bloga: http://idealna-pauly.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Idealna, nowa ja.
  Krótki opis:
  - Co tu robisz? - naburmuszyłam policzki unikając kontaktu wzrokowego. Nie chciałam, by widział mnie w takim stanie.
  - Szukam pewnej kobiety — odpowiedział, a ja tylko spuściłam niżej głowę, próbując skryć swoje zażenowanie tak głupim pytaniem.
  -Ciekawe kto to — brnęłam burkliwym tonem w tę absurdalną dyskusję.
  - Jest bardzo irytująca.. Prawdziwe z niej utrapienie. -odchylił głowę w tył, skupiając swoje ciemne tęczówki na błękitnym niebie.
  - .. ale za to bardzo piękna — dodał po chwili, przeczesując kosmyk moich różowych włosów.
  Kategoria: Fanfiction, Naruto, SasuSaku
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka CZYTAM
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 20. Adres bloga: https://youaremypoison-jbff.blogspot.com/
  Tytuł bloga:You are my poison, Justin.
  Krótki opis:

  On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?

  Kategoria: Fanfiction, Romans, Obyczajowe
  Miejscebuttonu/linku: Prawa strona bloga
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: wszyscy

  Z góry dziękuję ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Adres bloga: wilczart.blogspot.com
  Tytuł bloga: W Poszukiwaniu Nieśmiertelności
  Krótki opis: Blog dzieli się na trzy części. Główne dwie to opowiadania: 1. Evelyn Arrow - w przyszłości, po wojnie nuklearnej ludzkość skryła się w podziemnym Azylu. Powierzchnię zamieszkują głównie drapieżne okazy flory i fauny, dlatego nikt nie ma możliwości opuszczenia podziemi. Okazuje się jednak, że mieszkańcy Azylu nie są ostatnimi ludźmi. 2. Dom Wędrowców - zbór luźno powiązanych ze sobą opowiadań. Dla opornych znajdą się tu również recenzje.
  Kategoria: Fantastyka / Recenzje (nie wiem czy recenzje też przyjmujecie, więc jakby co można wyciąć fragmencik o nich z opisu ;D )
  Miejsce buttonu/linku:w prawej kolumnie w "Ciekawych Miejscach"
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 22. Adres bloga: https://student-prawa.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Chodzący przypadek
  Krótki opis bloga: Oskar był zwyczajnym studentem prawa, do czasu gdy przypadkowy facet zmienił go w wampira. Teraz do egzaminów, pracy, i problemów z kotem, dochodzą jeszcze problemy z ludźmi próbującymi wciągnąć go do ich tajemniczego stowarzyszenia, mimo iż usilnie im odmawia. No bo jak wytłumaczyć grupie gości w czarnych pelerynkach, że nie jest zainteresowany składaniem ofiar i polowaniem na ludzi, kiedy sesja wisi mu nad głową?
  Kategoria: urban fantasy, humor
  Miejsce buttonu/linku: zakładka 'linki'
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 23. Adres bloga: greckie-mity.blogspot.com
  Tytuł bloga: Mity
  Krótki opis: Opowieść o Hadesie i Persefonie - dwójce greckich bogów, którym przyjdzie zmierzyć się z wieloma przeciwnościami na drodze do wspólnego szczęścia. Zbiór opowiadań jest autorskim pomysłem, jedynie interpretacją greckich mitów.
  Kategoria: Fantastyka
  Miejsce buttonu/linku: Współpraca i kontakt
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: piszę

  OdpowiedzUsuń
 24. Adres bloga: https://labirynt-ff.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Labirynt
  Krótki opis:
  Czas zmienia nas... Ale pozostawia wspomnienia.
  Trzy lata po bitwie o Hogwart. Życie Hermiony Granger powróciło do normy - znalazła pracę, wiedzie zwykłe życie. Przeszłość odeszła daleko.
  Pewnego dnia dostaje od profesor McGonagall list, który diametralnie zmieni jej życie, ale ona jeszcze tego nie wie. Czy będzie gotowa podjąć się zadania wyznaczonego przez dyrektorkę Hogwartu? Jaki związek ma z tym wszystkim zmieniacz czasu oraz ojciec Teodora Notta?
  Hermiona, dostając list, weszła do labiryntu, z którego znalezienie ucieczki wcale nie jest takie łatwe...

  Kategoria: Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów/Historie o Hermionie (wpisuję tak, ponieważ nie widzę kategorii odpowiadającej tematyce opowiadania. Byłabym wdzięczna, gdyby można było dodać takową kategorię. :> W razie czego wystarczy dodać do 'Huncwotów')

  Miejsce buttonu/linku: Zakładka LINKI
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: piszę

  OdpowiedzUsuń