Zgłoś bloga

Szablon:

Adres bloga:
Tytuł bloga:
Krótki opis:
Kategoria:
Miejsce buttonu/linku:
Status opowiadania: (trwające/zakończone/zawieszone)
Hasło: 

O kolejności dodawania blogów decyduje kolejność zgłoszeń ;)

60 komentarzy:

 1. Adres bloga: http://damian-szaleje.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Świat wg Greckiego Boga
  Krótki opis: Opowieść o Damianie, jego przyjaciółce Nadii oraz różnych, zwykle dość codziennych sytuacjach w jakich mogę znaleźć się nastolatkowie. Przedstawiona w zabawny sposób.
  Miejsce buttonu/linku: Reklama ;)
  Status opowiadania: zawieszone
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga: http://smocza-opowiesc.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Smocza opowieść
  Krótki opis:
  „Nie jesteś zabójcą.”
  Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
  Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
  PS Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka!
  Kategoria: Fanfiction Harry Potter, czasy Świętej Trójcy, czasy szkolne, czasy wojenne, Dramione
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka "Linki"
  Status opowiadania: Aktualne
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres bloga: http://sakuraharunoqueen.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Heiress of the will od Fire
  Opis: Mija już pięć lat od zakończenia Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi. Sojusz Zjednoczonych Sił został utrzymany do celów dyplomatycznych, a owocem tegoż paktu jest niemal niezniszczalna nić porozumienia zawarta między wioskami. Krąg nienawiści zamknięto, a świat otoczono beztroską aurą pokoju. Do czasu.
  Złośliwy los stawia shinobi przed kolejnym zagrożeniem, w efekcie czego drogi Drużyny Siódmej znów schodzą na wspólny tor. On – jedyny żyjący członek klanu Uchiha, który dumę stawia na pierwszym miejscu. Ona – swoim uporem i zawziętością przewyższająca każdego człowieka, nieugięcie stara się wypełnić ostatnią wolę świętej pamięci mentorki. Czy więź między Uchihą i Haruno zacieśni się w obliczu nadchodzącego niebezpieczeństwa? Czy bohaterowie będą w stanie stawić czoła demonom przeszłości?
  Czy uczniom Kakashiego uda się uratować świat przed niszczycielską siłą Kiseki no Sedai?
  Kategoria: Naruto OC, SasuSaku, dramat, romans, komedia
  Miejsce linku: Zakładka "Linki"
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga: http://gabikasia-hp-fanfiction.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Imaginy i pairingi o postaciach z Harry'ego Pottera
  Krótki opis bloga: Blog dwóch licealistek, które połączyły swoje zainteresowania, siły i pomysły, by stworzyć swój mały magiczny zakątek w internecie, w którym odkryjesz Hogwart w nieco innym wydaniu. Jest to miejsce, gdzie znajdziesz dłuższe i krótsze opowiadania; nowe pokolenie, czasy Golden Trio czy też Hunctwotów; pairingi spotykane częściej lub rzadziej (wolimy te drugie!); postaci kanoniczne: ważniejsze w serii lub występujące epizodycznie, ale też postaci w całości przez nas wykreowane!
  Kategoria: Fanfiction > Harry Potter > Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: Buttony
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: daje paszteta

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres bloga: http://in-our-kingdom.blogspot.com
  Tytuł bloga: KRÓLESTWO
  Krótki opis bloga: Witaj w Królestwie Przybyszu! Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, jednak jeśli chcesz zostać na dłużej, muszę Ci o czymś opowiedzieć. Intrygi i kłamstwa w tym miejscu to chleb powszedni. Twoje życie będzie spokojne dopóki będziesz akceptował to co dzieje się na Zamku. A co jeśli Ci się to nie spodoba? Co jeśli sprzeciwisz się ogólni przyjętym zasadą? Wtedy dopadnie Cię gniew Madary - przyszłego Króla. A wiesz mi, że wolisz nie spotykać się z nim sam na sam..
  Kategoria: Fanfiction > Naruto > Rzeczywistość
  Miejsce buttonu/linku: zakładka katalogi
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: daj paszteta

  OdpowiedzUsuń
 6. Adres bloga: las-smoka.blogspot.com
  Tytuł bloga: Las Smoka
  Krótki opis:

  Ogień, kamień, stal i beton – oto, co tworzyło biocenozę Państwa Środka. Zawodzeniem lasu nikt się nie przejmował, głowy mieszkańców zajmowały jak zawsze ważniejsze problemy. Na przykład przegrane bitwy z wojskami białych diabłów zza morza, susze dewastujące zboża, epidemie dziesiątkujące ludność, bunty wprowadzające chaos. Co najstraszniejsze: cesarz dynastii mandżurskiej – Syn Niebios – abdykował, ziemię zaś spowił opar wieku zdominowanego wojnami światowymi.
  Najstarsze na ziemi cesarstwo upadło, dokładnie tak jak niegdyś las.

  Kategoria: Fanfiction, Xiaolin
  Link w Zestaw przetrwania
  Status opowiadani: trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 7. Adres bloga: http://ai-kakasaku-ff-pl.blogspot.com/
  Tytuł bloga: W blasku księżyca
  Krótki opis: Kakashi wraca z trzyletniej misji, którą wykonywał wraz z Jirayą. Liczy na to, że w końcu będzie mógł odpocząć. Jak wydarzenie z przed kilkunastu lat wpłynie na mieszkańców Konohy? Czy Hatake nie zawiedzie się na myśl o odpoczynku? Czy jego uczucia zaznają w końcu spokoju? Czy nie załamie się po utracie najbliższych?
  Kategoria: Fanfiction (Naruto)
  Miejsce buttonu/linku: Obecnie po lewej stronie przy gadżetach, ale wkrótce w osobnej zakładce "spisy".
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 8. Adres bloga: apocalypted.blogspot.com
  Tytuł bloga: Apocalypted
  Kategoria: thriller
  Status: trwające
  Krótki opis: Rok 2022, NSHS - Norweska, tajna organizacja rządowa postanawia wyeliminować następce Putina. Wyciek informacji doprowadza do opłakanych skutków. Ośmioro z pozoru przypadkowych pracowników jednostki wojskowej w Troms zostaje zamkniętych w zautomatyzowanych, zbrojonych podziemiach. Czy podołają sytuacji? Czy mimo różnych charakterów i priorytetów będą w stanie poradzić sobie z przytłaczającą rzeczywistością?
  Hasło: szara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog otrzymał dodatkową kategorię, futurystyczny, ze względu na czas akcji ;)

   Usuń
 9. Adres bloga: http://avagord.blogspot.com
  Tytuł bloga: Zaginieni wędrowcy
  Krótki opis bloga:
  High fantasy z elementami przygodowymi, urban fantasy, heroic fantasy i paroma drobiazgami w klimacie steampunkowym i sci-fi.
  Dawno temu zdarzyło się coś, co sprawiło, że wieczna wojna nawiedziła ten świat. Krew zalała jezioro kryształów. Ciepły, kojący blask zmienił się w czerń, która wydawała się wciągać całe życie, całą radość gdzieś głęboko. Ludzie tu żyjący muszą pilnować swoich pleców. Bezpieczeństwo zawsze jest tu tylko pozorne.
  Kategoria: (tu napisz, w jakiej kategorii powinien znaleźć się Twój blog według Ciebie. Blog dopiero startuje, więc kategorie jeszcze nie zaistniały; możesz zgłosić do 5 kategorii): fantastyka; high fantasy;
  Miejsce buttonu/linku: zakładka linki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 10. Adres bloga: http://last-warning-and-courtesy-call.blogspot.com/
  Tytuł bloga: War of Change
  Krótki opis: Tokio. Skorumpowane władze, sądy i policja opanowane przez mafię, wojny gangów, zaginięcia, morderstwa, wyroki, narkotyki, handel bronią, przemyt.
  I gdzieś po środku tego chaosu ludzie, którzy nie chcą poddać się systemowi, pragną zemsty. Kiedy inni zdążyli spuścić gardę, oni nadal walczą o wolność i bezpieczeństwo w tym popieprzonym świecie.

  To opowieść o grupie przyjaciół, która poza szarą codziennością, próbuje zawalczyć o sprawiedliwość, prowadzi podwójne życie i odczuwa tego skutki w pełni. Dramaty i komedie, normalność i nadzwyczajność, rozpacz i euforia. To wszystko gryzie się i przeplata tutaj na zmianę, tworząc w kontraście obraz świata, w którym króluje silniejszy, a zdrady i śmierć są na porządku dziennym.

  Do czego doprowadzi ich nieugiętość i wierność własnym ideałom? Jak długo przetrwają w tym niebezpiecznym świecie, nie rezygnując z wartości, które rządzą ich życiem? Jakie przeszkody napotkają podczas tej walki? Czy dane im będzie zasmakować normalności choć przez krótką chwilę? Czy są w stanie wygrać tę rozgrywkę?
  PS. Przepraszamy jeśli za długi. W razie potrzeby skrócimy go ^^
  Kategoria: Fanfiction
  Miejsce buttonu/linku: Pasek po prawej na dole w Odwiedzane :)
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać w kategorii Naruto, Rzeczywistość, Naruto OC
   Mam nadzieję że to nie kłopot za który przepraszam ^^

   Usuń
  2. Nie ma problemu, dopiszę ;) już się za to biorę, miałam troszkę na głowie w tym tygodniu, stąd opóźnienie, przepraszam :(

   Usuń
  3. Nic się nie stało :) Dziekuję za dodanie do spisu ^^

   Usuń
 11. Adres bloga: http://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Are you Mine?
  Krótki opis: On – niedostępny
  Ona – zamknięta w sobie
  Oni – odseparowani od zwykłego świata

  On – pozostawiony sam sobie
  Ona – skrzywdzona i poniżona
  Oni – znienawidzeni przez los

  On – popularny
  Ona – trzymająca się na uboczu
  Oni – podobni, mimo różnic

  On – opanowany, ale nie przy niej
  Ona – obojętna, ale nie przy nim
  Oni – tykająca bomba zegarowa

  On – kocha się z nią droczyć
  Ona – ma ochotę zadrapać jego przystojną buźkę
  Oni – niepoprawni buntownicy

  Ostatnia klasa liceum, miłość, zazdrość, kłopoty w relacjach z rówieśnikami. Po środku tego pewien przystojny brunet i niepozorna dziewczyna z brązowymi kudłami. Do tego w pakiecie dochodzi: dwójka blond kochasiów, playboy z mądrą gadką, przyjaciel z tajemnicą, brat-skurwiel, brat-dupek i blond-zdzira. Mówiąc prościej sztampowa historia, ale za to Uchiha w komplecie. Ps.Plus masa kłopotów.
  Piszecie się?
  PS. Tu tak samo jeśli za długi, skrócę ^^
  Kategoria: Szkolne, Romans, Fanfiction
  Miejsce buttonu/linku: W zakładce Polecam
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 12. Adres bloga: http://opowiescispodpiora.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Opowieści spod pióra nocy
  Krótki opis: Zbiór przeróżnych opowiadań wychodzących spod pióra dziewczyny nie do końca żyjącej w realnym świecie. Znajdziecie tu przeróżne historie. Od tasiemców do one-shootów. Od romansu po fantastykę, czy kryminał. Od Fanfiction anime (w dużej mierze Naruto) po moje własne opowiadania. Zapraszam do przeczytania opowieści pisanych nocą.
  Kategoria: Zbór opowiadań, Fanfiction, Romans, Szkolne, Fantastyka
  Miejsce buttonu/linku: w zakładce Zaczytuję się w / Odwiedzam
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Szara

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres bloga:
  http://puzzles-of-the-past.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Puzzles of the past
  Krótki opis:
  Yuuki i Zero są pozbawieni wspomnień. Cross śni koszmary, podczas których odkrywa fragmenty układanki prawdy o tym, kim byli w przeszłości, zanim obudzili się w nieznanym miejscu, bez przeszłości.
  #romans, #tajemnice, #śledztwo

  Blog to nie ff trzymające się historii: to moja własna fantazja z zapożyczonymi bohaterami, których pokochałam oglądając VK.
  Kategoria: FF, Vampire Knight, romans, kryminał
  Miejsce buttonu/linku: Polecane
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 14. Adres bloga: anotherstoryaboutvampiers.blogspot.com
  Tytuł bloga: I'm gonna stand by you
  Krótki opis: Patrzył na mnie tym wyjątkowym spojrzeniem zarezerwowanym tylko dla mnie; czułam jego ciężki oddech na sobie.
  - Nie mogę się na to zgodzić. – powiedział, poczułam jego usta na swoich, poddałam się pocałunkowi. Pragnęłam być blisko niego. – Wiem co do mnie czujesz. Uwierz, czuję to samo.- Oderwał usta i spojrzał głęboko w moje oczy. Wiedziałam co zamierza zrobić i nie chciałam do tego dopuścić, próbowałam wyswobodzić się z jego uścisku, ale był ode mnie silniejszy. Złapał moja twarz i skierował ku sobie. – Zapomnij o nas. Zapomnij mnie.
  Kategoria: Romans, FunFiction, Rzeczywistość
  Miejsce buttonu/linku: Buttony
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zerknęłam na bloga i niestety musiałam zmienić kategorie :( Romans, Fanfiction, TVD/TO - Rzeczywistość odnosi się do podkategorii "Naruto", a zauważyłam znane mi postaci - Damon, Klaus. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia - napisz, uwzględnię je ;)

   Usuń
  2. Bez zastrzeżeń :)

   Usuń
 15. Adres bloga: http://zamkniete-tresci.blogspot.com
  Tytuł bloga: Zamknięte Treści
  Krótki opis bloga: Zamknięte treści, to zbiór opowiadań różnego typu zaczynając od lekkich oraz przyjemnych fluffów, przechodząc przez drastyczne oraz pełnych smutków angsty, kończąc na przerażających horrorach oraz ciekawych smutach. Opowiadania są w głównej mierze poświęcane koreańskim idolom, ale również postaciom z Anime i Mang. W szczególności występują sceny homoseksualne, ale pojawiają się również heteroseksualne, dlatego każdy mógłby tutaj znaleźć coś dla siebie.
  Kategoria: Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: strona "Linkownia"
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 16. Adres bloga: http://teren-radioaktywny.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Teren radioaktywny
  Krótki opis:
  Zbiór jednopartówke lub dłuższych opowiadań, które nie mają szans na osobną witrynę. Znajdziesz tutaj fanfiction z różnych serii anime czy mang, ale również moje autorskie opowiadania.
  Kategoria: Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: Zajrzyj również
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 17. Adres bloga: http://are-you-mine-itayoru.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Are you Mine?
  Krótki opis bloga:
  -Zapamiętam to. – Kobieta uśmiechnęła się i westchnęła głośno, po czym zaczęła opowieść. – Otóż, w liceum była sobie pewna zła dziewczyna, która nienawidziła pewnego złego chłopaka. Oboje słuchali ciężkiej muzyki, nosili glany i co weekend znikali w klubie niedaleko stąd. Dwójka buntowników, którzy stanęli naprzeciw całej reszcie. Ich losy, ku niezadowoleniu tej dwójki, splatały się ze sobą raz po raz, zmuszając ich do przebywania w swoim towarzystwie. Nieustannie się kłócili, a inni uczniowie, gdy tylko zobaczyli ich razem, uciekali w popłochu, żeby tylko się im przypadkiem nie oberwało. Przyjaciele mówili im nieustannie, że „Kto się czubi, ten się lubi.”, ale oni nie dali się temu powiedzeniu i dalej toczyli ze sobą wojny. Cała ta historia zaczęła się całkiem niepozornie i żadne z nich nie wiedziało, że skończy się to w ten sposób...
  Kategoria: Fanfiction -> Naruto, Romans, Szkolne
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka Polecam
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za szybkie dodanie bloga ^^

   Usuń
  2. Nie ma za co, staram się działać sprawnie ;) Dla mnie to w sumie chwila :D

   Usuń
 18. Adres bloga: http://kociol-pelen-amortencji.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Hogwart za czasów Huncwotów
  Krótki opis bloga: Huncowci, Lily, Katherina, Dorcas i Jane, to nie jedyne postacie, których perypetie można śledzić w moim opowiadaniu. Ich wejście w dorosłość przypadło na ciężkie czasy bowiem widmo wojny wisi w powietrzu. Póki co, są bezpieczni w Hogwarcie, ale co będzie później?
  Kategoria: Fanfiction->Harry Potter ->(tu proponuję podkategorię) Huncwoci
  Miejsce buttonu/linku: Podstrona "Linki"
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 19. Adres bloga: http://thatsmyjam-hyeri.blogspot.com/
  Tytuł bloga: That's My Jam
  Krótki opis: Recenzje dram, rankingi kpopowych zespołów, ale to nie wszystko! Jeżeli nie jesteś związany z kulturą azjatycką w żaden sposób, możesz przeczytać opowiadania, obejrzeć zwiastuny, które przygotowałam oraz zamówić jakiś dla siebie!
  Kategoria: Zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: 'Linki'
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 20. Adres bloga:http://shiny-lights.blogspot.com
  Tytuł bloga: I'll leave my kiss with you
  Krótki opis:
  Sasuke z jakiegoś powodu jest bardzo zainteresowany Sakurą. Ona nim również, mimo że nie do końca rozumie co się wokół niej dzieje.
  Pełni wątpliwości podejmują ryzyko.
  Kategoria: Fanfiction, Naruto, SasuSaku, NaruHina
  Miejsce buttonu/linku:Zakładka O blogu
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 21. Adres bloga: http://idealna-pauly.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Idealna, nowa ja.
  Krótki opis:
  - Co tu robisz? - naburmuszyłam policzki unikając kontaktu wzrokowego. Nie chciałam, by widział mnie w takim stanie.
  - Szukam pewnej kobiety — odpowiedział, a ja tylko spuściłam niżej głowę, próbując skryć swoje zażenowanie tak głupim pytaniem.
  -Ciekawe kto to — brnęłam burkliwym tonem w tę absurdalną dyskusję.
  - Jest bardzo irytująca.. Prawdziwe z niej utrapienie. -odchylił głowę w tył, skupiając swoje ciemne tęczówki na błękitnym niebie.
  - .. ale za to bardzo piękna — dodał po chwili, przeczesując kosmyk moich różowych włosów.
  Kategoria: Fanfiction, Naruto, SasuSaku
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka CZYTAM
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 22. Adres bloga: https://youaremypoison-jbff.blogspot.com/
  Tytuł bloga:You are my poison, Justin.
  Krótki opis:

  On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?

  Kategoria: Fanfiction, Romans, Obyczajowe
  Miejscebuttonu/linku: Prawa strona bloga
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: wszyscy

  Z góry dziękuję ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Adres bloga: wilczart.blogspot.com
  Tytuł bloga: W Poszukiwaniu Nieśmiertelności
  Krótki opis: Blog dzieli się na trzy części. Główne dwie to opowiadania: 1. Evelyn Arrow - w przyszłości, po wojnie nuklearnej ludzkość skryła się w podziemnym Azylu. Powierzchnię zamieszkują głównie drapieżne okazy flory i fauny, dlatego nikt nie ma możliwości opuszczenia podziemi. Okazuje się jednak, że mieszkańcy Azylu nie są ostatnimi ludźmi. 2. Dom Wędrowców - zbór luźno powiązanych ze sobą opowiadań. Dla opornych znajdą się tu również recenzje.
  Kategoria: Fantastyka / Recenzje (nie wiem czy recenzje też przyjmujecie, więc jakby co można wyciąć fragmencik o nich z opisu ;D )
  Miejsce buttonu/linku:w prawej kolumnie w "Ciekawych Miejscach"
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 24. Adres bloga: https://student-prawa.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Chodzący przypadek
  Krótki opis bloga: Oskar był zwyczajnym studentem prawa, do czasu gdy przypadkowy facet zmienił go w wampira. Teraz do egzaminów, pracy, i problemów z kotem, dochodzą jeszcze problemy z ludźmi próbującymi wciągnąć go do ich tajemniczego stowarzyszenia, mimo iż usilnie im odmawia. No bo jak wytłumaczyć grupie gości w czarnych pelerynkach, że nie jest zainteresowany składaniem ofiar i polowaniem na ludzi, kiedy sesja wisi mu nad głową?
  Kategoria: urban fantasy, humor
  Miejsce buttonu/linku: zakładka 'linki'
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: wszyscy

  OdpowiedzUsuń
 25. Adres bloga: greckie-mity.blogspot.com
  Tytuł bloga: Mity
  Krótki opis: Opowieść o Hadesie i Persefonie - dwójce greckich bogów, którym przyjdzie zmierzyć się z wieloma przeciwnościami na drodze do wspólnego szczęścia. Zbiór opowiadań jest autorskim pomysłem, jedynie interpretacją greckich mitów.
  Kategoria: Fantastyka
  Miejsce buttonu/linku: Współpraca i kontakt
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: piszę

  OdpowiedzUsuń
 26. Adres bloga: greckie-mity.blogspot.com
  Tytuł bloga: Mity
  Krótki opis: Opowieść o Hadesie i Persefonie - dwójce greckich bogów, którym przyjdzie zmierzyć się z wieloma przeciwnościami na drodze do wspólnego szczęścia. Zbiór opowiadań jest autorskim pomysłem, jedynie interpretacją greckich mitów.
  Kategoria: Fantastyka (Bez kategorii), Obyczajowe, Romans
  Miejsce buttonu/linku: Współpraca i kontakt
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: piszę

  OdpowiedzUsuń
 27. Adres bloga: https://labirynt-ff.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Labirynt
  Krótki opis:
  Czas zmienia nas... Ale pozostawia wspomnienia.
  Trzy lata po bitwie o Hogwart. Życie Hermiony Granger powróciło do normy - znalazła pracę, wiedzie zwykłe życie. Przeszłość odeszła daleko.
  Pewnego dnia dostaje od profesor McGonagall list, który diametralnie zmieni jej życie, ale ona jeszcze tego nie wie. Czy będzie gotowa podjąć się zadania wyznaczonego przez dyrektorkę Hogwartu? Jaki związek ma z tym wszystkim zmieniacz czasu oraz ojciec Teodora Notta?
  Hermiona, dostając list, weszła do labiryntu, z którego znalezienie ucieczki wcale nie jest takie łatwe...

  Kategoria: Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów/Historie o Hermionie (wpisuję tak, ponieważ nie widzę kategorii odpowiadającej tematyce opowiadania. Byłabym wdzięczna, gdyby można było dodać takową kategorię. :> W razie czego wystarczy dodać do 'Huncwotów')

  Miejsce buttonu/linku: Zakładka LINKI
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: piszę

  OdpowiedzUsuń
 28. Adres bloga: https://tanvaren.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Król
  Krótki opis:
  Rainfall, niegdyś potężne królestwo Północy, dziś jest spustoszone przez minioną wojnę, a krew wiernych dynastii Tanvarenów żołnierzy i cywili nie zdążyła jeszcze wsiąknąć w ziemię. W Wenrille rozprzestrzenia się strach, nędza i cierpienie, ale nie chcemy wierzyć, że nie ma już dla nas nadziei, każdy kolejny krok przybliża bowiem Białego Kruka do serca jego kraju.
  Jego czyny przyniosą kolejne zniszczenia, ale może po wszystkim znów będziemy wolni?

  Kategoria: Fantastyka, high fantasy
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka Linki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: piszę

  OdpowiedzUsuń
 29. Adres bloga: https://historia-kilku-przypadkow.blogspot.com
  Tytuł bloga: Historia kilku przypadków
  Krótki opis bloga: Czasami jedno, z pozoru przypadkowe wydarzenie, przewraca do góry nogami całe, pracowicie ułożone i uporządkowane życie niejednej osoby, zupełnie jak "efekt motyla".
  W tym opowiadaniu znajdziesz kilka z pozoru różnych historii, które w pewnych punktach się ze sobą splatają, tworząc mieszankę złożoną z łyżki tajemniczości, dziesięciu deko humoru i odrobinki egzotyki. Mam nadzieję, że ci się ono spodoba. ;)
  Kategoria: Obyczajowe, Kryminał, Romans
  Miejsce buttonu/linku: podstrona - "Linki"
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 30. Adres bloga: krzyki-naszych-serc.blogspot.com
  Tytuł bloga: Krzyki naszych serc
  Krótki opis bloga: Blaise Zabini i Ginny Weasley. Wrogowie, którzy po ostatecznej bitwie z Voldemortem powracają do Hogwartu, by dokończyć magiczną naukę. Czy wojna zmieniła ich na tyle, że będą w stanie się zaakceptować, polubić? A może poczują do siebie coś więcej? Czy mają szanse na szczęścię?
  Blog opowiada o dwójce nastolatków, wkraczających w dorosły świat o ich marzeniach, planach i porażkach.
  A przede wszystkim o poszukiwaniu miłości, która niespodziewanie zawita do ich drzwi.
  Kategoria: Fanfiction, Czasy Trójcy, Blinny
  Miejsce buttonu/linku: W zakładce Księgi Zakazane
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 31. Adres bloga: http://gdy-kochamy.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Gdy kochamy [na belce widnieje cytat, jednak chciałabym, aby pod takim tytułem opowiadanie widniało w katalogu]
  Krótki opis:
  Ona - nastolatka, on - czterdziestolatek.
  Połączeni miłością pełną przeciwności losu i tajemnic. Czy dostaną szansę, by być ze sobą "na zawsze"?
  Kategoria: Obyczajowe
  Miejsce buttonu/linku: zakładka "odnośniki"
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 32. Adres bloga: http://kochanie-brakuje-mi-ciebie.blogspot.de/
  Tytuł bloga: I miss you
  Krótki opis bloga: Harry Styles i Olivia Adams (Lily Collins) byli w sobie zakochani. Ojciec Harry'ego ciągle pracował w różnych miejscach na świecie, rodzina Styles ciągle żyła na walizkach. I tym razem trafił się Nowy Jork, Harry się tam przeprowadził, gdzie poznał Liv. Zakochali się w sobie, lecz musieli się rozstać, gdyż ojciec Harry'ego musiał przenieść się do Londynu. Harry i Olivia się rozstali, a im kontakt się urwał. Liv z grzecznej dziewczyny, zmieniła się na gorsze. Jej oceny z najlepszych, spadły do słabszych. Zaczęła imprezować, pić alkohol oraz palić papierosy.
  Nigdy nie zapomniała o Harrym, ale stara się nie pamiętać o nim przez robienie głupich rzeczy. Po pewnym czasie Harry wraca do Nowego Jorku, a tam zastaje inną dziewczynę, niż się zakochał. Czy powrót Harry'ego zmieni coś w zachowaniu Olivii? Czy wrócą do siebie?
  Kategoria: Fanfiction, Romans, Harry Styles, One Direction, Lily Collins
  Miejsce buttonu/linku: zakładka ''Complaint''
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 33. Adres bloga: https://kochanie-brakuje-mi-ciebie.blogspot.de/
  Tytuł bloga: I miss you
  Krótki opis: Harry Styles, Olivia Adams (Lily Collins)
  Opis: Harry Styles i Olivia Adams (Lily Collins) byli w sobie zakochani. Ojciec Harry'ego ciągle pracował w różnych miejscach na świecie, rodzina Styles ciągle żyła na walizkach. I tym razem trafił się Nowy Jork, Harry się tam przeprowadził, gdzie poznał Liv. Zakochali się w sobie, lecz musieli się rozstać, gdyż ojciec Harry'ego musiał przenieść się do Londynu. Harry i Olivia się rozstali, a im kontakt się urwał. Liv z grzecznej dziewczyny, zmieniła się na gorsze. Jej oceny z najlepszych, spadły do słabszych. Zaczęła imprezować, pić alkohol oraz palić papierosy.
  Nigdy nie zapomniała o Harrym, ale stara się nie pamiętać o nim przez robienie głupich rzeczy. Po pewnym czasie Harry wraca do Nowego Jorku, a tam zastaje inną dziewczynę, niż się zakochał. Czy powrót Harry'ego zmieni coś w zachowaniu Olivii? Czy wrócą do siebie?
  Kategoria: Fanfiction, Romans, Harry Styles, One Direction, Lily Collins
  Miejsce buttonu/linku: zakładka "complaint"
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  Zgłaszałam wcześniej tutaj bloga, nie wiem co się stało z komentarzem :/

  OdpowiedzUsuń
 34. Adres:
  https://natchnienielimanniel.blogspot.com/p/we-mgle.html
  Tytuł:
  We mgle
  Autor:
  Limanniel
  Kategoria:
  Fantasy,romans
  Status:
  Trwające
  Opis:
  "Czasem jedna rzecz, jeden gest czy ruch potrafi zmienić czyjeś życie. Poczucie sprawiedliwości ,którego nikt nie potrafił zrozumieć. Nikt nie chciał słuchać a ona nie mówiła. Życie w jednej chwili zmieniło się. Musiała odciąć się od wcześniejszego "ja" by poznać nowe. Nie chciała tego. Decyzja zapadła. Opuszcza to co jej znane by odkryć rzeczy na ,które nie była przygotowana. "
  Link:
  Prawa kolumna- katalogi
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 35. Adres bloga: http://wstegeszczu.blogspot.com
  Tytuł bloga: Wstegeszczu
  Krótki opis: "Cztery" to opowieść o niezwykłych przygodach czterech czarodziejek, ich potężnych mocach żywiołów oraz wędrówce przez Las w poszukiwaniu czterech części kamiennej Płyty.
  Po więcej informacji zapraszam do siebie :)
  Na blogu zamierzam też umieszczać inne opowiadania lub prace.
  Kategoria: Autorskie/Fantastyka
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka Linki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 36. Adres bloga: https://niedopowiedziane-historie.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Niedopowiedziane historie
  Krótki opis:
  Trwa wojna. Ziemie kawałek po kawałku trafiają w ręce najeźdźcy. Okupant dociera do bram Twierdzy Myrmydii, a losy rycerzy i kapłanek Boginii Wojny stają pod znakiem zapytania. Mieszkańcy Zakonu Wśród Wzgórz, mierząc się z widmem rozwiązania, podejmują desperackie kroki, aby przetrwać. W szereg ich intryg zostaje wplątana tajemnicza istota... Spiski, ryzykowne misje, walki, a w tle historia inna niż można by się tego spodziewać.
  Kategoria: fantastyka, autorskie
  Miejsce buttonu/linku: https://niedopowiedziane-historie.blogspot.com/p/spam.html (tam znajduje się też mój button)
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 37. Adres bloga: https://tomato-gardens.blogspot.com
  Tytuł bloga:There ain't nothing better in life than true love and a homegrown tomato
  Krótki opis:Tomato gardens, to zbiór opowiadań związanych z uniwersum Naruto. Ich długość będzie zależna od autora, począwszy od krótkich drabble, po dłuższe, bardziej rozbudowane jednopartówki. Opowiadania w głównej mierze będą poświęcone paringom z mangi/anime Naruto Masashiego Kishimoto.
  Kategoria: Naruto, zbiór opowiadań
  Miejsce buttonu/linku: łodyżki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 38. Adres bloga: https://historiekonohy.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Inne historie Konohagakure
  Krótki opis: Historie miłości bohaterów serii Naruto,gdzie znajdziecie opowieści rożnej treści. Poznaj historię swoich ulubionych bohaterów. NaruHina, SasuSaku, Kakashi, Iruka, Itachi... a także nowe postacie. Wbijaj i bądź na bieżąco z wydarzeniami w ich życiu! Zapraszam! Wszyscy Ci, których uwielbiacie.
  Kategoria: Naruto, fanfiction
  Miejsce buttonu/linku: Zareklamuj się!
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 39. Adres bloga: https://swarozyc.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Swarożyc
  Krótki opis:
  Miasta, wsie i lasy płoną od gniewu Swarożyca. Szkarłatne skrzydła Raroga szumią nad głowami ludu, zwiastując śmierć, nieszczęście, nieprzemijające pożogi — kary od boga ognia i słońca. Skazany na wieczną tułaczkę, zły i rozżalony wciąż gryzie i kąsa. Nie zazna spokoju, póki trwa wśród istnień ludzkich, równie żałosny jak każde z nich.

  Historia oparta na mitologii słowiańskiej, rozgrywająca się na ziemiach przedchrześcijańskiej Polski.

  Kategoria: fantastyka, fantasy, high fantasy
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka Linki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 40. Adres bloga: opowiadania-pelci.blogspot.com
  Tytuł bloga: Tylko Stella
  Krótki opis: Stella Harrison umiera po środku kuchni swojego syna. Po jej śmierci czwórka rodzeństwa Harrisonów znajduje list oraz pamiętniki matki. Poznaj razem z nimi szalone życie Stelli, która mimo przeciwności losu, za długiego i niewyparzonego języka, robienia 101 gaf dziennie, ciągłego przewracania się oraz pakowania w kłopoty, okropnego ojca i długo letniego friendzonu, pozostała do końca życia uśmiechniętą i zdrowo zakręconą kobietą, która szła przez życie jak burza. Daj się zauroczyć tajemniczemu Londynowi, seksownemu Madrytowi i urokliwej wiosce zabitej dechami. Przeczytaj historię życia, która równie dobrze mogłaby być Twojej mamy, ale jest jej wstyd ją opowiedzieć.
  Zapraszam.
  Mam nadzieję, że pokochacie Stellę z całego serca.
  Kategoria: Romans, Zbiór opowiadań, Obyczajowe
  Miejsce buttonu/linku: po prawej stronie strony głównej
  Status opowiadania: Trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 41. Adres bloga: lwica-i-waz.blogspot.com
  Tytuł bloga: Lwica i Wąż.
  Krótki opis: Malfoy. Arystokrata. Wąż.
  Granger. Szlama. Lwica.
  Krążą wokół siebie, nie pozwalając zapomnieć o dawnych uprzedzeniach.
  Walczą ze swoimi uczuciami, zagłuszając głos sumienia.
  Nie szukają miłości, to ona znajduje ich.
  Kategoria: Fanfiction, Harry Potter, Dramione,
  Miejsce buttonu/linku: W zakładce linki
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
 42. Adres bloga:https://zbior-osobliwosci.blogspot.com/
  Tytuł bloga : Zbiór Osobliwości
  Opis:Osobliwość, to nie dar, to żart stwórcy.
  Błąd w systemie.
  Niebezpieczeństwo w rozważnych oczach.
  Dziki poryw wiatru.
  Jeden chromosom za dużo.
  Martwa ryba w szklanej kuli.
  Lekarstwo po wybuchu epidemii.
  Prawda, ukryta w kłamstwie.
  Czy odważysz się ją poznać?
  Kategoria : Zbiory Opowiadań
  Hasło : Trzynastka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *status:trwające
   Zakładka : wewnętrzne ścieżki

   Usuń
 43. Adres Bloga: lajonettamiloscnazawsze.blogspot.com
  Tytuł bloga: Tu eres lo que necestio
  Krótki opis: Leon Verdas (Jorge Blanco) i Violetta Castillo (Tini Stoessel)
  Opis: Jest to fanfiction o Leonettcie. Leon Verdas jest synem milionerów. Niechcianym dzieckiem, w dodatku 'kujonem', którego nikt nie lubi. Gdy kończy osiemnaście lat, zostaje wyrzucony z domu i zmuszony do pracy w barze jako kelner. Bezsilny chłopak postanawia zapracować na stypendium, by móc zamieszkać w akademiku, z dziewczyną. Niestety osiemnastolatek nigdy nie dogadywał się dobrze z płcią piękną. Jak potoczy się ich relacja?
  Kategoria: Fanfiction, Romans.
  Hasło: Trzynastka
  Link zostanie dodany w zakładce: Informacje
  :)

  OdpowiedzUsuń
 44. https://godwholoved.blogspot.com/Adres bloga:
  Tytuł bloga: Destined Bride
  Krótki opis:
  Kilkoro ludzi stało przy łóżeczku dziecka, co chwilę się przepychając. Byli ciekawi jak wygląda dziewczynka wybrana przez niebiosa. Rodzice dziecka siedzieli na kanapie niedaleko. Dlaczego nie zwracali uwagi na ludzi zgromadzonych w ich mieszkaniu? To proste, nie widzieli ich. Jak mogli zobaczyć duchy? To absurdalne, jak można widzieć kogoś kto nie żyje? Brązowe oczy dziewczynki spoglądały na różne twarze. Jedna z kobiet przejechała dłonią po jej główce.
  Kategoria: Fantasy, romans
  Miejsce buttonu/linku: strona główna
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Sanderson

  OdpowiedzUsuń
 45. Tytuł Bloga: Zostanie Blizna – Nowe pokolenie Naruto
  Adres Bloga: zostanie-blizna.blogspot.com

  Autor: Sharona
  Kategoria: Fanfiction, Naruto OC, Naruhina (jeśli ta pod kategoria to za dużo to proszę tylko o umieszczenie NARUTO OC)
  Opis: Ren Uzumaki żył w prostym świecie shinobi, miał brata, kochającą kuzynkę, przyjaciół i rywali. Panował pokój. Wioska miała dwóch Hokage. Jego życie było sielanką do... incydentu w lesie Kraju Ognia. Wtedy dowiedział się o spisku i poznał prawdę. Jedno wydarzenie wpłynęło diametralnie na młodego Uzumakiego. Zderzył się z brutalną rzeczywistością bycia ninją.
  Miejsce linku: http://zostanie-blizna.blogspot.com/p/copyright.html
  Trwające
  Sanderson

  OdpowiedzUsuń
 46. Adres bloga: https://griffinowy-projekt.blogspot.co.uk/
  Tytuł bloga: Projekt Griffin
  Krótki opis bloga: - Wspaniale. To moja ulubiona historia - odpowiada smok. - A zaczyna się i kończy wraz z grupą dość specyficznych osób. To dzięki nim w Antizji panuje dziś pokój. To przez nich pozostałem tu ostatnim smokiem. Byli zdrajcami, bohaterami, tchórzami, obrońcami słabych, złodziejami, mordercami i zbawicielami, ale jednak na koniec byli też przyjaciółmi. Jesteś pewny, że chcesz poznać ich historię?
  Kategoria: Fantastyka, autorskie, kryminał.
  Miejsce buttonu/linku: zakładka 'linki'.
  Status opowiadania: trwające
  Hasło: Sanderson.

  Z góry dziękuję pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Adres bloga: https://my-heart-is-broken-4ever.blogspot.com/

  Autor: Black Death

  Tytuł: My Heart Is Broken

  Kategoria/kategorie bloga: Romans, młodzieżowe, obyczajowy

  Opis: Elizabeth Carter (Elizabeth Gillies) w wieku dwunastu lat straciła matkę, Suzanne Carter (Julia Roberts) w wypadku samochodowym, ktoś przeciął hamulce w samochodzie Suzanne, ale nigdy nie znaleziono mordercy. Oczywiście Elizabeth nic o tym nie wie, myśli, że to był nieszczęśliwy wypadek. Dwa lata później jej ojciec, Richard Carter (Nathan Fillion) ożenił się o dwa razy młodszą Vanessą (Ashley Ann Vickers). Liz nienawidzi swojej macochy i odwrotnie. Richard stał się zimny dla swojej córki, był manipulowany przez Vanessę, która wyszła za niego dla pieniędzy. Ciągle zabierał swoją nową żonę w różne podróże, do restauracji, zostawiając Liz samą w wielkim domu. W wieku piętnastu lat Elizabeth zapisała się do szkoły artystycznej razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, Katherine Roberts (Ariana Grande), gdzie mogłyby szkolić swój talent do aktorstwa i śpiewania. Obie dziewczyny się różnią od siebie, Liz jest wredna, chamska i sarkastyczna, a Kath jest wesoła, miła i przyjazna. Kompletne przeciwieństwa, ale obie mają problemy rodzinne, to ich połączyło. Elizabeth ma problemy z ojcem i jego żoną, a Katherine ma starszego brata, Charliego (Mac Miller), który cierpi na zaburzenia psychiczne, dlatego musi być pod nadzorem lekarzy, dlatego rodzice Katherine więcej czasu poświęcają jej bratu z powodu jego stanu. Liz w wieku siedemnastu lat poznaje chłopaka, Andrew White (Avan Jogia), w którym się zakochuje, mimo że tego nie chce. Andrew jest chłopakiem o pięknych włosach, bardzo przyjaznym, przeciwieństwo Liz, jednak razem są jak yin i yang. Muszą być ze sobą, żeby się razem uzupełniać.

  Aktualny stan opowiadania: trwające

  Miejsce buttonu/linku: główna kolumna

  Hasło: Sanderson

  OdpowiedzUsuń
 48. Adres bloga:let-her-go-leonetta.blogspot.com
  Tytuł bloga: Music is a scenography of feelings
  Krótki opis: Dziewczyna nie należała niestety do najszczuplejszych osób i wcale nie czuła się z tym dobrze. Nie raz była przez to gnębiona w szkole, czy domu. Dziś miała nadarzyć się jej szansa. Tini zapisała się do nowego liceum i miała nadzieje, że pozna tam jakąś nową, przyjazną twarz, obiecała sobie, że nie popełni tego samego błędu – nie będzie już tą szarą myszką. Postanowiła, że gdy tylko wejdzie po apelu do szkoły, przywita się z kimś. Tak po prostu. Przecież to proste, a od czegoś trzeba zacząć. Jednak czy uda jej się spełnić swoją obietnicę? Nie była tego do końca pewna, a to za sprawą tego, że do tej samej szkoły zapisała się także jej ukochana siostrzyczka, Lodovica. Mimo tych samych genów, dziewczyny kompletnie się różniły. Lodo – ulubienica rodziców, najpopularniejsza dziewczyna w poprzedniej szkole, w pewnym sensie, największa rywalka dziewczyny. Kiedy blondynka wychodziła do znajomych, czy na imprezy, Tini zostawała w domu i się uczyła lub czytała książki. Co innego miała robić, skoro nikt się nią nie interesował? Nawet ich rodzice nigdy nie interesowali się, tym co się dzieje z ich starszą córką, a ta wcale nie łudziła się, że to się kiedykolwiek zmieni. Tak, Tini była starszą siostrą, ale też tą mniej ważną. W pewnym sensie już się z tym pogodziła.
  Kategoria: romans, Violetta, Jortini, Leonetta
  Miejsce buttonu/linku: Zakładka buttony
  Status opowiadania: trwające, początek
  Hasło: Sanderson

  OdpowiedzUsuń
 49. Tytuł: Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą.

  Link: Ikanaide-ss.blogspot.com

  Kategorie: Fanfiction, Naruto SasuSaku, Młodzieżowe,

  Autorka: Whiskey Princess

  Opis:

  Siedemnastoletni Sasuke Uchiha razem ze swoimi rodzicami i bratem przenosi się z Tokyo do Osaki. Zmieniając miejsce zamieszkania musiał porzucić swoje dotychczasowe życie. Zerwał też ze swoją dziewczyną - Sakurą Haruno. Jednak obiecali sobie, że ich kontakt pozostanie. Postanowili, że będą pisać do siebie listy oraz, gdy tylko będzie to możliwe, odwiedzać siebie na wzajem. Choć już nie są razem, żyją nadzieją, że ich przyszłość będzie wspólna. Każde z nich ma wolną rękę; albo poszuka kogoś nowego, albo będzie czekać. Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą. Czy ich miłość właśnie taka jest?

  Historia pisana poprzez listy, które ta dwójka do siebie wysyła.

  Status: Trwająca

  Miejsce: http://ikanaide-ss.blogspot.com/p/linki.html

  Hasło: Sanderson

  OdpowiedzUsuń