2017/08/08

Nowy rozdział (18)

Zamknięte treści


Dylemat - rozdział 1

Super, zrobiła z siebie idiotkę przed ukochanym chłopakiem.
– Naruto, może ty powinieneś coś, ten teges, z Hinatą, przynajmniej ode mnie byś się odczepił – zaśmiała się na cały głos Sakura, widząc minę przyjaciółki. Doskonale wiedziała, że już od małego Uzumaki jej się podobał, zresztą nie było to trudne do zauważenia, jedynie on był ślepy i tego nie widział.
– Sakura-san... – Wyszeptała spanikowana Hyuga, nigdy wcześniej się tak nie rumieniąc.
– Hinata jest tylko przyjaciółką, to ciebie, Sakura, chcę – powiedział, robiąc niezadowoloną minę.
Czajnik, który wcześniej postawił na kuchence gazowej, zaczął piszczeć. Naruto ostrożnie zalał kakao wodą, a następnie pomieszał napój, dmuchając w niego, aby lekko go ochłodzić. Martwił się o swoją koleżankę, mimo iż nic do niej nie czuł. Taki już był i każdy o tym wiedział. Podał dziewczynie kubek i usiadł obok niej. Położył swoją dłoń na jej czole, przez co ta drgnęła lekko.
– Zimno ci? Jesteś cała czerwona na twarzy, a drżysz... Może pojedź do lekarza, co? – Zapytał spokojnie, nie wiedząc z iloma emocjami zmierza się Hinata w swoim duchu. – Sakura-chan, a ty co o tym myślisz? Chcesz iść na medycynę, prawda? Powiedz co myślisz...
– Myślę, że jesteś idiotą – zaśmiała się, po czym wstała. – Lepiej, żebyśmy z Hinatą stąd już wyszły, bo zaraz mi tu zejdzie.

Fanfiction, Naruto, Naruhina, Zbiór opowiadań

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz